Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
Ádám véleménye:
„Photoshop tanfolyamot rendeltem. Nagyon tetszett a tematika, az összeállítás, látszik, hogy Tamás nem először használta a Photoshopot-ot. A tartalom tökéletes, rengetegszer megnéztem már a videókat. Szép munka, várom a további kiadásokat is.”
Csaba véleménye:
„Nagyon sokáig kerestem corel draw oktató videót, és teljesen véletlen találtam rátok.. Nagyon örültem, h. végre van és különösen annak, h. magyarul.... persze nincs gondom az angollal, de mégis csak magyarok vagyunk :-) Tetszik, hogy az alapoktól kezdődik a videó. Grafikusként én is nagyon sok új információval találkoztam a videóban, és véleményem szerint a témában teljesen kezdő is profitálhat. Az ára kimondottan elérhető volt számomra.”
György véleménye:
„Excel 2003, Excel 2007, word 2007 közérthető, jól felépített.”