Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Péter véleménye:
„A munkahelyemen szükség volt az AutoCad használatára. Önök jóvoltából sikerült az alapokat megtanulni.”
István véleménye:
„Köszönöm nagyon jól használható mind amit eddig megrendeltem.”
Kálmán véleménye:
„Mindent rendben találtam és kielégítette tudáshiányomat.”
Péter véleménye:
„Nem értem még a végére de nagyon hasznos és pont ezt vártam.”
Krisztián véleménye:
„Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igaz csak az 1. DVD-t néztem meg, de már azon is rengeteg új infót kaptam. Tetszett hogy az elejétől mutattátok be a dolgokat, mi hogy működik és világosan is magyaráznak a videókon. Építészetre járok, és már csak a modellezés hiányzik az AutoCAD tudásomból. Ez a DVD összeállítás nagyon megfelelt erre a célra. Köszi!”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”