Gábor véleménye:
„Az Autocad videót vettem tőletek, mint értékeltem alapvetően jónak tartom. Elég jól átfedi a fő témákat.”
Árpád véleménye:
„Sziasztok Én a Coreldraw x4-et rendeltem meg tőletek.A videóval meg vagyok elégedve.Az alapoktól kezdi a használatot.Remélem lesz folytatása is.”
Csaba véleménye:
„Abszolút mértékig tartalmaz minden információt, egyértelmű, alapos, a gyakorló feladatok alapján minden elsajátítható.”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Dénes véleménye:
„Rendkívül izgalmas, felesleges tudástól mentes, lényegre törő, könnyen érthető. Az egyetlen dolog, amit hiányoltam, az pár "komolyabb" példa, amin keresztül a profi Hollywood-i effektek is megérthetővé válnak.”