Tamás véleménye:
„A gyakorló feladatokon történő bemutatást nagyon jónak tartom. Például a Maya modellezés és textúrázás részében.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Gábor véleménye:
„Jól felépített tematika. Érthető magyarázat az anyagrészekhez. Jól hasznosítható tudásanyag.”
Endre véleménye:
„AutoCAD oktatóvideót vásároltam Önöktől és teljesen érthető, logikusan felépített anyagot kaptam kézbe! Várom az AutoCAD 3D-s változatát, remélem nemsoká megrendelhetem Önöktől! :-)”
Szabolcs véleménye:
„A videó megérkezett és rendkívül értékes, hasznos segítséget kaptam.”
Veronika véleménye:
„AutoCAD nagyon hasznos, nem találtam a városomban tanfolyamot ahol elsajátíthattam volna. Szinte mentőöv volt mikor felfedeztem. Nagy előnye, hogy nincs időponthoz kötve, és ha lassabban megy a tanulás addig ismételhetem, míg készséggé válik. Kitünő az oktató!”
Péter véleménye:
„Jó a narráció, a magyarázat. Érthető és hasznos darab, ami eddig sötét folt volt a matekból az most már érthető lett számomra a dvd-ből. Egy szó mint száz hasznos tudásanyagot ad, jól érthető.”