László véleménye:
„Köszönöm a cd-t. A kis unokám nyári gyakorlása megoldódott vele.
Nagyon szeret a számítógéppel játszani és gyakorolni.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”
József véleménye:
„Korábban nem használtam még oktató videót. A photoshop - webdesign illetve CSS videót rendeltem meg. Mindkettő jól használható. A jó tematika, gyakorlatias, érthető és könnyen tanulható anyagot eredményezett. Gratulálok a készítőknek.”
Róbert véleménye:
„Tetszett. Néha kicsit szájbarágós, de bizonyára vannak akiknek erre van szükségük. Jó ötletek vannak benne. Látszik, hogy Tamás profi és szereti, amit csinál.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”