Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Attila véleménye:
„Köszönöm, meg kaptuk a kezdő tánctanfolyamról a DVD-t, melynek nagy hasznát vettem már a párommal. Ezúton szeretném megrendelni a haladó tánctanfolyam DVD-t is.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”