Ágnes véleménye:
„Photoshopot töltöttem le és most a corel X4-et tanulom. Még van pár program amit letöltöttem, de még nem használtam. Mint ahogy pontoztam megvagyok elégedve mindennel idáig.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
Péter véleménye:
„Jó a narráció, a magyarázat. Érthető és hasznos darab, ami eddig sötét folt volt a matekból az most már érthető lett számomra a dvd-ből. Egy szó mint száz hasznos tudásanyagot ad, jól érthető.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”