Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Judit véleménye:
„Az Autocad videót vettem meg, és meg vagyok vele elégedve. Nem volt számomra teljesen ismeretlen a program, de így is nagyon sokat tanultam belőle! Teljesen kezdőknek főként ajánlom! Egyszerűek, érthetőek a magyarázatok. Jó volna egy ezt folytató, haladóknak szóló videó!”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Dezső véleménye:
„A vásárolt AutoCAD video elnyerte tetszésemet, bár még vannak ködös foltok, de remélem a gyakorlások során elmúlnak.”