Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”
László véleménye:
„Számomra nagyon hasznos volt, sok jó, hasznos dolgot tanultam meg belőle.”