Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Ádám véleménye:
„Photoshop tanfolyamot rendeltem. Nagyon tetszett a tematika, az összeállítás, látszik, hogy Tamás nem először használta a Photoshopot-ot. A tartalom tökéletes, rengetegszer megnéztem már a videókat. Szép munka, várom a további kiadásokat is.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Lajos véleménye:
„Az AUTOCAD összeállítás FANTASZTIKUSan JÓ.
Arányosnak tartom a tagozódást. Példaszerű az elmélet és gyakorlat aránya.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Dénes véleménye:
„Ez a videó nagyon tetszett, főleg a magyarázat és a programozás megszerettetésére irányuló szó- és kifejezéshasználat; egyetlen problémám vele, hogy még nincs folytatása. :)”