László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Antal véleménye:
„Én AutoCAD2d és 3d, Inventor és Photoshop videokat vásároltam. Nagyon jók a videók.”
Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Gábor véleménye:
„Autocad:Igazán nagyon jó, sokat segített, várom a 3D-s változatát.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”