András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Dénes véleménye:
„Nagyon tetszett. Az előadás módja briliáns, a sok gyakorlati példa jobban tanulhatóvá tette számomra a programot.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
János véleménye:
„Falusi hatvanhét éves gyerek vagyok.Csak télen érek rá tanulni.Fenti témakörbe
rövidesen, rendelek még egy cd-t.”
Judit véleménye:
„Az Autocad videót vettem meg, és meg vagyok vele elégedve. Nem volt számomra teljesen ismeretlen a program, de így is nagyon sokat tanultam belőle! Teljesen kezdőknek főként ajánlom! Egyszerűek, érthetőek a magyarázatok. Jó volna egy ezt folytató, haladóknak szóló videó!”
Tamás véleménye:
„A gyakorló feladatokon történő bemutatást nagyon jónak tartom. Például a Maya modellezés és textúrázás részében.”