Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”