Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
György véleménye:
„Excel 2003, Excel 2007, word 2007 közérthető, jól felépített.”
Gábor véleménye:
„Az autocad (2d) oktató videót rendeltem meg. A megrendelés előtt megnéztem az összefoglaló videót és belenéztem a bemutató videóba. Az oktató videóba azt kaptam ami az előzetesek alapján vár az ember! Jól felépített logikusak és követhetőek a leckék. Összességébe véve tetszett a az oktató videó és számomra hasznosnak bizonyult,”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”