György véleménye:
„Autocad 3D-t vásároltam meg önöktől és nagyon teszik már alig várom hogy jöjjön a második rész.”
János véleménye:
„Az adobe fireworks oktató videó nagyon jó.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Mária véleménye:
„A Photoshop titkok sorozat nagyon gondosan összeállított anyag, ami a képszerkesztés minden területét érintette. Nagyon fontos dolog, hogy az oktatónak kellemes, nyugodt a hangja.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”