Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”
Mónika véleménye:
„Jó minőségű a felvétel. Nem akad meg. Jó, hogy a témák külön-külön is megtekinthetők. Alaposan átbeszéli az egyes fejezeteket. Sok apró hasznos trükköt is megmutat a nagy témákon kívül. Kicsit lassúnak találtam az előadás menetét, de gondolom ez emberfüggő. Én elégedett vagyok. Köszönöm!”
Tamás véleménye:
„A gyakorló feladatokon történő bemutatást nagyon jónak tartom. Például a Maya modellezés és textúrázás részében.”
Vilmos véleménye:
„Weblap készítés, 1. rész-HTML oktató videó leckéi nagyon jól fel van építve. Korábban egy kicsit rázósan ment az informatika, mostanában meg egy saját weboldalt készítek, úgy gondolom ez az oktató videó az informatika tanulás másképpen, nagyon megérte az árát. A hozzá kapcsolódó oktató videókat is tervezem megvenni.”