Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
Péter véleménye:
„Nem értem még a végére de nagyon hasznos és pont ezt vártam.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Miklós véleménye:
„A Weblapkészítés 1. részével már majdnem végeztem, csak a legjobbakat tudom mondani, jól összeállított, hasznos, könnyen érthető anyag.”
Brigitta véleménye:
„Photoshop, Firerworks videok: Jól tagolt, érthető, ötletes és a gyakorlatban hasznosítható.”