Dénes véleménye:
„Nagyon lényegre törő; minden szükséges tudást megkaptam belőle.”
Péter véleménye:
„A munkahelyemen szükség volt az AutoCad használatára. Önök jóvoltából sikerült az alapokat megtanulni.”
Gábor véleménye:
„Jól felépített tematika. Érthető magyarázat az anyagrészekhez. Jól hasznosítható tudásanyag.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Gábor véleménye:
„Elégedett vagyok vele. Nagyon tetszik az előadó stílusa. Nyugodt és követhető tempót diktál, élmény tőle tanulni. Remélem még sok értékes oktatóvideót kapunk tőle. :-) Hamarosan megvásárlom a Photoshop titkok első részét is.”