Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
Antal véleménye:
„Én AutoCAD2d és 3d, Inventor és Photoshop videokat vásároltam. Nagyon jók a videók.”
Péter véleménye:
„Nem értem még a végére de nagyon hasznos és pont ezt vártam.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Kálmán véleménye:
„Invertor rajzoló programnak az oktató videóját is megvásárolnám. Engem főleg a műszaki oktató anyagok érdekelnek. Az autocad térbeli ábrázolásának gépész oktató videója is érdekelne.”
Dénes véleménye:
„Tetszett, jó az előadásmód és a tananyag nagy része, egyedüli problémám az elméleti részekkel volt, amik szerintem kicsit rövidre sikerültek.”
Dénes véleménye:
„Nagyon tetszett. Az előadás módja briliáns, a sok gyakorlati példa jobban tanulhatóvá tette számomra a programot.”