Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Lajos véleménye:
„Az AUTOCAD összeállítás FANTASZTIKUSan JÓ.
Arányosnak tartom a tagozódást. Példaszerű az elmélet és gyakorlat aránya.”
György véleménye:
„Excel 2003, Excel 2007, word 2007 közérthető, jól felépített.”
Balázs véleménye:
„Nagyon jó, logikus felépítés, követhető, nem gyors. Csak így tovább!”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”