Miklós véleménye:
„A Weblapkészítés 1. részével már majdnem végeztem, csak a legjobbakat tudom mondani, jól összeállított, hasznos, könnyen érthető anyag.”
Balázs véleménye:
„Nagyon jó, logikus felépítés, követhető, nem gyors. Csak így tovább!”
András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Krisztián véleménye:
„Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igaz csak az 1. DVD-t néztem meg, de már azon is rengeteg új infót kaptam. Tetszett hogy az elejétől mutattátok be a dolgokat, mi hogy működik és világosan is magyaráznak a videókon. Építészetre járok, és már csak a modellezés hiányzik az AutoCAD tudásomból. Ez a DVD összeállítás nagyon megfelelt erre a célra. Köszi!”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”