Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Sándor véleménye:
„Az AutoCAD oktatót vásároltam meg tőletek. Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel is és a többi ingyen videóval is. Most szándékozom több videót is megrendelni tőletek. Csak így tovább!”
Csaba véleménye:
„Nagyon sokáig kerestem corel draw oktató videót, és teljesen véletlen találtam rátok.. Nagyon örültem, h. végre van és különösen annak, h. magyarul.... persze nincs gondom az angollal, de mégis csak magyarok vagyunk :-) Tetszik, hogy az alapoktól kezdődik a videó. Grafikusként én is nagyon sok új információval találkoztam a videóban, és véleményem szerint a témában teljesen kezdő is profitálhat. Az ára kimondottan elérhető volt számomra.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
Tamás véleménye:
„Az Autocad oktatóvideót vettem meg. Nagyon jól lehet vele tanulni. Tervezem a 3D-s verzió és más videók megvásárlását is.”