András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Ádám véleménye:
„Photoshop tanfolyamot rendeltem. Nagyon tetszett a tematika, az összeállítás, látszik, hogy Tamás nem először használta a Photoshopot-ot. A tartalom tökéletes, rengetegszer megnéztem már a videókat. Szép munka, várom a további kiadásokat is.”
János véleménye:
„Az adobe fireworks oktató videó nagyon jó.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Mónika véleménye:
„A PHP már megvan. Eddig az első DVD-t vettem át. Eddig nagyon tetszik és sokat tanultam belőle. Nagyon jól magyaráz.”