Nóra véleménye:
„Én alapvetően az After Effects program elsajátítása végett vásároltam meg a videót. A tananyag elsajátítása még folyamatban van, de nagyon jónak bizonyult!
Talán annyit jeleznék ezzel kapcsolatban, hogy esetlegesen template-k használatával tudnám kiegészíteni az anyagot, bár megjegyezném, hogy kérésre készült ilyen oktató anyag. Ezt mindenféleképp beletenném az anyagban, mert számomra nagyon hasznosnak bizonyult. A programban lépésről lépésre ismerkedtem meg az anyaggal, és eddig csak pozitív sikerélményem van. A rendelkezésre állásáért pedig külön köszönet!”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Ágnes véleménye:
„Photoshopot töltöttem le és most a corel X4-et tanulom. Még van pár program amit letöltöttem, de még nem használtam. Mint ahogy pontoztam megvagyok elégedve mindennel idáig.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Sándor véleménye:
„Úgy gondolom, fizetőképes kereslet lenne az AtrCam nevű programra oktató videójára is, az általam ismert körben 20-30 felhasználót sejtek.”