Tamás véleménye:
„A gyakorló feladatokon történő bemutatást nagyon jónak tartom. Például a Maya modellezés és textúrázás részében.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
László véleménye:
„A Corel és Fireworks videókat rendeltem és nagyon tetszettek.”
Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
Géza véleménye:
„Az excel diagramok bemutatása részletesebb is lehetne (pl. trendvonalak, közelítések, vegyes típusú diagramok használata egy diagramon belül).
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: ez egy kezdőknek szóló videó, amibe ennyi fért, a felsorolt témák inkább egy haladó oktató videó tárgyát képezik.)”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”