Gábor véleménye:
„Fireworks: Szintén nagyon jó, talán pár példával még több lehetne, de a videó keretein belül nem biztos, hogy lehetne”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Gábor véleménye:
„Elégedett vagyok vele. Nagyon tetszik az előadó stílusa. Nyugodt és követhető tempót diktál, élmény tőle tanulni. Remélem még sok értékes oktatóvideót kapunk tőle. :-) Hamarosan megvásárlom a Photoshop titkok első részét is.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Tamás véleménye:
„A gyakorló feladatokon történő bemutatást nagyon jónak tartom. Például a Maya modellezés és textúrázás részében.”
Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”
Szabó család véleménye:
„Olyan régóta kerestünk olyan oktató anyagot, melynek segítségével otthon is tudunk gyakorolni. Most végre van ilyen!”