Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Sándor véleménye:
„Úgy gondolom, fizetőképes kereslet lenne az AtrCam nevű programra oktató videójára is, az általam ismert körben 20-30 felhasználót sejtek.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”