Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”