Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”
Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
Zsolt véleménye:
„AutoCAD videót vásároltam meg és nagyon meg vagyok elégedve vele. Közérthető, szemléletes az anyag, bár egy kicsit keveslem a gyakorlati feladatokat.”