Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Dénes véleménye:
„Tetszett, jó az előadásmód és a tananyag nagy része, egyedüli problémám az elméleti részekkel volt, amik szerintem kicsit rövidre sikerültek.”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”