Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Gábor véleménye:
„Az autocad (2d) oktató videót rendeltem meg. A megrendelés előtt megnéztem az összefoglaló videót és belenéztem a bemutató videóba. Az oktató videóba azt kaptam ami az előzetesek alapján vár az ember! Jól felépített logikusak és követhetőek a leckék. Összességébe véve tetszett a az oktató videó és számomra hasznosnak bizonyult,”
Árpád véleménye:
„Sziasztok Én a Coreldraw x4-et rendeltem meg tőletek.A videóval meg vagyok elégedve.Az alapoktól kezdi a használatot.Remélem lesz folytatása is.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Rózsa (logopédus) véleménye:
„A Mondd ki szépen CD-t megkaptam, amiért köszönetemet fejezem ki!
Munkám során nagy hasznát fogom venni.
További tevékenységéhez erőt és egészséget kívánva maradok tisztelettel.”
Szabolcs véleménye:
„A videó megérkezett és rendkívül értékes, hasznos segítséget kaptam.”