Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Gábor véleménye:
„Autocad:Igazán nagyon jó, sokat segített, várom a 3D-s változatát.”
Krisztián véleménye:
„Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igaz csak az 1. DVD-t néztem meg, de már azon is rengeteg új infót kaptam. Tetszett hogy az elejétől mutattátok be a dolgokat, mi hogy működik és világosan is magyaráznak a videókon. Építészetre járok, és már csak a modellezés hiányzik az AutoCAD tudásomból. Ez a DVD összeállítás nagyon megfelelt erre a célra. Köszi!”
László véleménye:
„Én a Tanulj hatékonyan oktatóvideóval: AutoCAD című DVD-t vásároltam meg.
A leírtak szerint makulátlan minőségű és állapotú lemezt kaptam a postázás után. Az oktatóanyagok az alapoktól kezdik az oktatást és elég részletesen jól érthető módon adják át számunkra a tananyagokat. Valóban tartalmaz olyan információkat amely a rutinos AutoCad felhasználók számára is hasznos lehet. Amit én hiányoltam a videóból (de lehet, hogy egyszeri végignézés után átsiklottam felette), hogy a méretarány szerinti nyomtatást nem taglalja elég részletesen.
Összességében nézve egy nagyon hasznos oktatóanyag, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, akinek szüksége van AutoCAD tudásra.”