Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Tamás véleménye:
„Az Autocad oktatóvideót vettem meg. Nagyon jól lehet vele tanulni. Tervezem a 3D-s verzió és más videók megvásárlását is.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
András véleménye:
„Teljesen nulláról kezdtem és tényleg jó oktatóra leltem a DVD-kben, szakítottam rá időt, hogy többször is végignézzem, begyakoroljam a tanultakat. Jónak tartom, hogy saját időbeosztásban haladhattam, vissza kerestem ahányszor csak akartam azokat amiket nem annyira értettem, illetve, bármikor szükségem van belőlük valamire, ismét elő tudom szedni azokat az anyagrészeket, amik az adott képhez hasznosak! 6500Ft-ért természetesen megéri. Amint lesz időm, hogy a munkám és családom mellett tudjak foglalkozni a programokkal, megveszem a PS titkok speciális effekteket és a weblapszerkesztés 1-4 et is.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”