Vilmos véleménye:
„Weblap készítés, 1. rész-HTML oktató videó leckéi nagyon jól fel van építve. Korábban egy kicsit rázósan ment az informatika, mostanában meg egy saját weboldalt készítek, úgy gondolom ez az oktató videó az informatika tanulás másképpen, nagyon megérte az árát. A hozzá kapcsolódó oktató videókat is tervezem megvenni.”
Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
Dénes véleménye:
„Ez a videó nagyon tetszett, főleg a magyarázat és a programozás megszerettetésére irányuló szó- és kifejezéshasználat; egyetlen problémám vele, hogy még nincs folytatása. :)”
Sándor véleménye:
„Úgy gondolom, fizetőképes kereslet lenne az AtrCam nevű programra oktató videójára is, az általam ismert körben 20-30 felhasználót sejtek.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”