András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”
Dénes véleménye:
„Tetszett, jó az előadásmód és a tananyag nagy része, egyedüli problémám az elméleti részekkel volt, amik szerintem kicsit rövidre sikerültek.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Dénes véleménye:
„Ez a videó nagyon tetszett, főleg a magyarázat és a programozás megszerettetésére irányuló szó- és kifejezéshasználat; egyetlen problémám vele, hogy még nincs folytatása. :)”
Ágnes véleménye:
„Photoshopot töltöttem le és most a corel X4-et tanulom. Még van pár program amit letöltöttem, de még nem használtam. Mint ahogy pontoztam megvagyok elégedve mindennel idáig.”