János véleménye:
„Az adobe fireworks oktató videó nagyon jó.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Sándor véleménye:
„Érthető, világos, részletes.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”