Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
Szilvia (logopédus) véleménye:
„Köszönöm, a cd megérkezett. Ragyogó!”
Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
László véleménye:
„Én a Tanulj hatékonyan oktatóvideóval: AutoCAD című DVD-t vásároltam meg.
A leírtak szerint makulátlan minőségű és állapotú lemezt kaptam a postázás után. Az oktatóanyagok az alapoktól kezdik az oktatást és elég részletesen jól érthető módon adják át számunkra a tananyagokat. Valóban tartalmaz olyan információkat amely a rutinos AutoCad felhasználók számára is hasznos lehet. Amit én hiányoltam a videóból (de lehet, hogy egyszeri végignézés után átsiklottam felette), hogy a méretarány szerinti nyomtatást nem taglalja elég részletesen.
Összességében nézve egy nagyon hasznos oktatóanyag, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, akinek szüksége van AutoCAD tudásra.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”