Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Géza véleménye:
„Az oktató videót érezhetően profi, a témát szerető szerző készítette. Tapasztalatom szerint legjobb türelmesen végignézni a teljes anyagot (mint egy szakkönyvet végigolvasni), csak a felhasználó türelmetlensége (ő is szeretne már egy jó videót öszevágni) miatt ez nem igazán sikerül.
A legjobb lenne egy részletes szöveges (pl. doc formátumú) tárgymutató a videóról, vagyis így egy konkrét kis szerkesztési trükk bármikori gyors kikeresése lehetséges lenne A video ára nem sok annak, aki az így szerzett tudásból anyagi hasznot is tud húzni, otthoni használatra (pl. nekem) kicsit drága, de nagyon sokat tanultam belőle és jól szórakozom vele, így nem panaszkodok. Ügyes marketing huncutság az Adobe Effect-re és a Photoshop-ra való többszöri utalás (nekem is kedvem lenne jól megismerni ezeket a programokat), de ehhez még nincs meg minden lehetőségem. Gratulálok a szerzőnek ezen munkájához.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Vilmos véleménye:
„A Fireworks CS3 nagyon jó volt, könnyen érthető és jól használható volt.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”