Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Csaba véleménye:
„Nagyon sokáig kerestem corel draw oktató videót, és teljesen véletlen találtam rátok.. Nagyon örültem, h. végre van és különösen annak, h. magyarul.... persze nincs gondom az angollal, de mégis csak magyarok vagyunk :-) Tetszik, hogy az alapoktól kezdődik a videó. Grafikusként én is nagyon sok új információval találkoztam a videóban, és véleményem szerint a témában teljesen kezdő is profitálhat. Az ára kimondottan elérhető volt számomra.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Dénes véleménye:
„Nagyon lényegre törő; minden szükséges tudást megkaptam belőle.”
Dénes véleménye:
„Nagyon tetszett. Az előadás módja briliáns, a sok gyakorlati példa jobban tanulhatóvá tette számomra a programot.”
Brigitta véleménye:
„Photoshop, Firerworks videok: Jól tagolt, érthető, ötletes és a gyakorlatban hasznosítható.”