Gábor véleménye:
„Az autocad (2d) oktató videót rendeltem meg. A megrendelés előtt megnéztem az összefoglaló videót és belenéztem a bemutató videóba. Az oktató videóba azt kaptam ami az előzetesek alapján vár az ember! Jól felépített logikusak és követhetőek a leckék. Összességébe véve tetszett a az oktató videó és számomra hasznosnak bizonyult,”
Sándor véleménye:
„Az AutoCAD oktatót vásároltam meg tőletek. Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel is és a többi ingyen videóval is. Most szándékozom több videót is megrendelni tőletek. Csak így tovább!”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”