Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
István véleménye:
„Köszönöm nagyon jól használható mind amit eddig megrendeltem.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Attila véleménye:
„A CorelDraw új a számomra, mert eddig rajzban csak raszteres programokat használtam. Még csak az oktató videó elején vagyok, de eddig nagyon tetszik.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Dénes véleménye:
„Rendkívül izgalmas, felesleges tudástól mentes, lényegre törő, könnyen érthető. Az egyetlen dolog, amit hiányoltam, az pár "komolyabb" példa, amin keresztül a profi Hollywood-i effektek is megérthetővé válnak.”
Mária véleménye:
„A 2007 Excelt vasaroltam meg ami nagyon bejott, nagyon erthetoen volt magyarazva. Remelem csinalnak egy folytatast is amiben melyebben el lehet merulni.”