Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Lajos véleménye:
„Az AUTOCAD összeállítás FANTASZTIKUSan JÓ.
Arányosnak tartom a tagozódást. Példaszerű az elmélet és gyakorlat aránya.”
László véleménye:
„Én a Tanulj hatékonyan oktatóvideóval: AutoCAD című DVD-t vásároltam meg.
A leírtak szerint makulátlan minőségű és állapotú lemezt kaptam a postázás után. Az oktatóanyagok az alapoktól kezdik az oktatást és elég részletesen jól érthető módon adják át számunkra a tananyagokat. Valóban tartalmaz olyan információkat amely a rutinos AutoCad felhasználók számára is hasznos lehet. Amit én hiányoltam a videóból (de lehet, hogy egyszeri végignézés után átsiklottam felette), hogy a méretarány szerinti nyomtatást nem taglalja elég részletesen.
Összességében nézve egy nagyon hasznos oktatóanyag, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, akinek szüksége van AutoCAD tudásra.”
Marika véleménye:
„Üdvözlöm. Megkaptam a cd-ét, és köszönöm. így a nyári szünet alatt is tudok gyakorolni a kis fiammal, és sokat fog segíteni neki. Nagyon tetszik az egyszerű és hasznos cd.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Gábor véleménye:
„Autocad:Igazán nagyon jó, sokat segített, várom a 3D-s változatát.”
Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”