Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Gábor véleménye:
„Eddig a Fireworks CS3-at rendeltem meg, nagyon jó, részletes és alapos, könnyen érthető, megvoltam vele elégedve.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
Árpád véleménye:
„Sziasztok Én a Coreldraw x4-et rendeltem meg tőletek.A videóval meg vagyok elégedve.Az alapoktól kezdi a használatot.Remélem lesz folytatása is.”
Nóra véleménye:
„Én alapvetően az After Effects program elsajátítása végett vásároltam meg a videót. A tananyag elsajátítása még folyamatban van, de nagyon jónak bizonyult!
Talán annyit jeleznék ezzel kapcsolatban, hogy esetlegesen template-k használatával tudnám kiegészíteni az anyagot, bár megjegyezném, hogy kérésre készült ilyen oktató anyag. Ezt mindenféleképp beletenném az anyagban, mert számomra nagyon hasznosnak bizonyult. A programban lépésről lépésre ismerkedtem meg az anyaggal, és eddig csak pozitív sikerélményem van. A rendelkezésre állásáért pedig külön köszönet!”