Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
György véleménye:
„Excel 2003, Excel 2007, word 2007 közérthető, jól felépített.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Lajos véleménye:
„Az AUTOCAD összeállítás FANTASZTIKUSan JÓ.
Arányosnak tartom a tagozódást. Példaszerű az elmélet és gyakorlat aránya.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”