Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Dénes véleménye:
„Tetszett, jó az előadásmód és a tananyag nagy része, egyedüli problémám az elméleti részekkel volt, amik szerintem kicsit rövidre sikerültek.”
Endre véleménye:
„AutoCAD oktatóvideót vásároltam Önöktől és teljesen érthető, logikusan felépített anyagot kaptam kézbe! Várom az AutoCAD 3D-s változatát, remélem nemsoká megrendelhetem Önöktől! :-)”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”
József véleménye:
„Nagyon jó. Meg vagyok vele elégedve.”
Zsolt véleménye:
„AutoCAD videót vásároltam meg és nagyon meg vagyok elégedve vele. Közérthető, szemléletes az anyag, bár egy kicsit keveslem a gyakorlati feladatokat.”