Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Gábor véleménye:
„Autocad:Igazán nagyon jó, sokat segített, várom a 3D-s változatát.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
László véleménye:
„A Corel és Fireworks videókat rendeltem és nagyon tetszettek.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Dénes véleménye:
„Ez a videó nagyon tetszett, főleg a magyarázat és a programozás megszerettetésére irányuló szó- és kifejezéshasználat; egyetlen problémám vele, hogy még nincs folytatása. :)”