Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Balázs véleménye:
„Nagyon jó, logikus felépítés, követhető, nem gyors. Csak így tovább!”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Antal véleménye:
„Én AutoCAD2d és 3d, Inventor és Photoshop videokat vásároltam. Nagyon jók a videók.”
Dezső véleménye:
„A vásárolt AutoCAD video elnyerte tetszésemet, bár még vannak ködös foltok, de remélem a gyakorlások során elmúlnak.”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”