Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
László véleménye:
„A Corel és Fireworks videókat rendeltem és nagyon tetszettek.”
Gábor véleménye:
„Eddig a Fireworks CS3-at rendeltem meg, nagyon jó, részletes és alapos, könnyen érthető, megvoltam vele elégedve.”
Gábor véleménye:
„Autocad:Igazán nagyon jó, sokat segített, várom a 3D-s változatát.”
Mária véleménye:
„A 2007 Excelt vasaroltam meg ami nagyon bejott, nagyon erthetoen volt magyarazva. Remelem csinalnak egy folytatast is amiben melyebben el lehet merulni.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”