Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Gábor véleménye:
„Eddig a Fireworks CS3-at rendeltem meg, nagyon jó, részletes és alapos, könnyen érthető, megvoltam vele elégedve.”
Vilmos véleménye:
„Weblap készítés, 1. rész-HTML oktató videó leckéi nagyon jól fel van építve. Korábban egy kicsit rázósan ment az informatika, mostanában meg egy saját weboldalt készítek, úgy gondolom ez az oktató videó az informatika tanulás másképpen, nagyon megérte az árát. A hozzá kapcsolódó oktató videókat is tervezem megvenni.”
László véleménye:
„A Corel és Fireworks videókat rendeltem és nagyon tetszettek.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Csaba véleménye:
„Abszolút mértékig tartalmaz minden információt, egyértelmű, alapos, a gyakorló feladatok alapján minden elsajátítható.”