Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Mónika véleménye:
„A PHP már megvan. Eddig az első DVD-t vettem át. Eddig nagyon tetszik és sokat tanultam belőle. Nagyon jól magyaráz.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Marika véleménye:
„Üdvözlöm. Megkaptam a cd-ét, és köszönöm. így a nyári szünet alatt is tudok gyakorolni a kis fiammal, és sokat fog segíteni neki. Nagyon tetszik az egyszerű és hasznos cd.”
Gábor véleménye:
„Jól felépített tematika. Érthető magyarázat az anyagrészekhez. Jól hasznosítható tudásanyag.”
Gábor véleménye:
„Eddig a Fireworks CS3-at rendeltem meg, nagyon jó, részletes és alapos, könnyen érthető, megvoltam vele elégedve.”